Cześć!

Miło mi Was gościć na mojej stronie i dziękuję, że wybraliście właśnie tę.

Mam na imię Weronika i jestem założycielką szkoły dla psów Psyuczanie.

Skąd wziął się ten pomysł?

Prawie 20 lat temu w moim domu pojawiły się koty, które po dziś dzień towarzyszą mnie i mojej rodzinie. Oprócz tego od 18 lat jeżdżę konno a od 6 lat mam swojego wymarzonego psa, dzięki któremu zdecydowałam co tak naprawdę chcę robić w życiu - realizować swoją pasję i pracować ze zwierzętami.

Bandi, bo tak ma na imię mój czworonożny przyjaciel był psem z wieloma problemami o podłożu emocjonalnym. Czterokrotnie oddawanym do schroniska przez osoby, które nie dawały sobie z nim rady. Kiedy zaczęłam zgłębiać wiedzę na temat psów, bazowałam na wielu lekturach ale wciąż było mi mało,dlatego też postanowiłam przystąpić do kursu Trenera Psów w szkole Wojtków Szkolenia i tak udało misię go ukończyć z pierwszą lokatą.

Krótko potem znalazłam się już na kursie Behawiorysty Psów, który trwał dwa lata i zakończony był obroną pracy dyplomowej co w następstwie pozwoliło mi na uzyskanie dyplomu potwierdzającego moje kwalifikacje.

Ponadto uczestniczę w wielu webinarach, seminariach i licznych kursach, dzięki którym cały czas pogłębiam swoją wiedzę by móc efektywnie pomóc opiekunom zrozumieć potrzeby ich psów oraz polepszyć komunikację między nimi.

W swojej pracy nie stosuje kar wobec zwierząt, ani w kontekście emocjonalnym ani fizycznym. Uważam bowiem, że nauka opierająca się na pozytywnym szkoleniu jak i zrozumieniu jest najlepszą drogą dotrwałego sukcesu.

Mam również przyjemność być członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt w Pruszkowie, gdzie pracuję z psami, które wymagają najwięcej serca i uwagi, a przy okazji wspólnie z członkami stowarzyszenia zwiększamy możliwości adopcyjne zwierząt.

Mam nadzieję, że zechcecie obdarzyć mnie swoim zaufaniem, a Wasza relacja z psem zyska na wartości.

Serdecznie zapraszam,
Weronika

Formularz
zgłoszeniowy

Opiekun na pierwsze zajęcia zobowiązany jest przynieść książeczkę zdrowia psa z aktualnymi badaniami i szczepieniami

Dziękuję, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Coś poszło nie tak podczas próby wysłania formularza. Spróbuj proszę jeszcze raz.