Cześć!

Miło mi Was gościć na mojej stronie i dziękuję, że wybraliście właśnie tę.

Mam na imię Weronika i jestem założycielką szkoły dla psów Psyuczanie.

Skąd wziął się ten pomysł?

W mojej rodzinie od zawsze były psy i wiele kotów. To była za każdym razem miłość od pierwszego wejrzenia. Oprócz tego od 20 lat jeżdżę konno a od 8 lat mam swojego wymarzonego psa, dzięki któremu zdecydowałam co tak naprawdę chcę robić w życiu - realizować swoją pasję i pracować ze zwierzętami.

Bandi, bo tak ma na imię mój czworonożny przyjaciel był psem z wieloma problemami o podłożu emocjonalnym. Czterokrotnie oddawanym do schroniska przez osoby, które nie dawały sobie z nim rady. Dziś jest pasjonatą dyscypliny o nazwie Nosework oraz trenowania posłuszeństwa.
W międzyczasie pojawił się też drugi pies o imieniu Lis, który jest zupełnym przeciwieństwem Bandiego. Dzięki temu mam możliwość uczyć się ich zachowań każdego dnia i nie zamieniłabym ich na nikogo innego! Lis, to pies, który wprowadził mnie w świat sportów takich jak Agility czy Dog Frisbee.

Kiedy zaczęłam zgłębiać wiedzę na temat psów, bazowałam na wielu lekturach ale wciąż było mi mało, dlatego też postanowiłam przystąpić do kursu Trenera Psów w szkole Wojtków Szkolenia i tak udało mi się go ukończyć z pierwszą lokatą.

Krótko potem znalazłam się już na kursie Behawiorysty Psów, który trwał dwa lata i zakończony był obroną pracy dyplomowej co w następstwie pozwoliło mi na uzyskanie dyplomu potwierdzającego moje kwalifikacje.

Ponadto uczestniczę w wielu webinarach, seminariach i licznych kursach, dzięki którym cały czas pogłębiam swoją wiedzę by móc efektywnie pomóc opiekunom zrozumieć potrzeby ich psów oraz polepszyć komunikację między nimi.

W swojej pracy nie stosuje kar wobec zwierząt, ani w kontekście emocjonalnym ani fizycznym. Uważam bowiem, że nauka opierająca się na pozytywnym szkoleniu jak i zrozumieniu jest najlepszą drogą do trwałego sukcesu.

Mam również przyjemność być członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt w Pruszkowie, gdzie pracuję z psami, które wymagają najwięcej serca i uwagi, a przy okazji wspólnie z członkami stowarzyszenia zwiększamy możliwości adopcyjne zwierząt.

Mam nadzieję, że zechcecie obdarzyć mnie swoim zaufaniem, a Wasza relacja z psem zyska na wartości.

Serdecznie zapraszam,
Weronika

Formularz
zgłoszeniowy

Opiekun na pierwsze zajęcia zobowiązany jest przynieść książeczkę zdrowia psa z aktualnymi badaniami i szczepieniami

Dziękuję, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Coś poszło nie tak podczas próby wysłania formularza. Spróbuj proszę jeszcze raz.